Catering & Events

Klient Indywidualny

Wesela

Profesjonalizm i dbałość o szczegóły

Wyjątkowe okazje wymagają szczególnej oprawy, dlatego dokładamy wszelkich starań by ta, jakże ważna w Państwa życiu uroczystość, przygotowana została z dbałością o każdy szczegół.

Indywidualnie dobrane menu, elegancki wystrój sal, profesjonalne doradztwo naszych managerów oraz obsługa kelnerska na najwyższym poziomie – to tylko niektóre z atutów organizowanych przez nas przyjęć. Granice naszej oferty wyznacza wyobraźnia klientów, toteż z przyjemnością spełnimy każde Państwa życzenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Narzeczonych do bliższego zapoznania się z wachlarzem naszych usług podczas spotkania z konsultantem ślubnym.

Zobacz więcej

Imprezy okolicznościowe

Przyjęcia ze smakiem

Organizacją imprez okolicznościowych zajmujemy się w sposób kompleksowy. Nasz zespół zatroszczy się o każdy szczegół bankietu czy uroczystości rodzinnej. Imprezy organizujemy w restauracjach i salach bankietowych Hoteli Diament oraz w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu.

Dzięki eleganckiemu wystrojowi, wybornemu menu oraz bogatej ofercie dodatkowych atrakcji każda impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.
Organizujemy m.in.: bale, studniówki, bankiety, bale sylwestrowe, urodziny, rocznice, komunie, chrzciny i stypy.

Restauracje

Obsługa na najwyższym poziomie

Miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej oraz regionalnych specjałów, zasmakują w potrawach serwowanych w eleganckiej Restauracji Cesarskiej w Hotelu Diament Arsenal Palace Chorzów.

Restauracja Diament w Park Hotelu Diament Zabrze to idealne miejsce aby zasmakować w kuchniach świata, a najważniejszą część restauracji stanowi grill teppanyaki, umożliwiający organizację niezwykłych pokazów live cooking.

Restauracja Vacanza w Hotelu Diament Vacanza Siemianowice Śląskie to klimatyczna restauracja specjalizująca się w kuchni śródziemnomorskiej i polskiej.

Na poranną kawę, biznesowy lunch lub romantyczną kolację zapraszamy do klimatycznej Restauracji Poziom w Hotelu Diament Plaza w Gliwicach oraz naszego Lobby Baru & Live Cooking.