Catering & Events

Dla Biznesu

Imprezy plenerowe

Szeroki zakres usług

Jedną z gałęzi działalności zespołu Catering & Events jest organizacja uroczystości plenerowych takich jak garden party, pikniki, biesiady, festyny i inne.

Dysponujemy mobilnym sprzęt umożliwiającym realizację wydarzenia w dowolnie wybranym przez klienta miejscu. Gwarantujemy pełną obsługę gastronomiczną, artystyczną oraz w pełni wyposażone zaplecze techniczne.

Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji wchodzących w zakres organizowanych przez nas imprez plenerowych – od występów kabaretowych, przez pokazy barmańskie, taneczne, pirotechniczne, pokazy mody i zabawy dla dzieci, aż po profesjonalną oprawę muzyczną i wynajem scen i sprzętu.

Catering eventowy

Profesjonalizm i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy w kompleksowym organizowaniu imprez pozwalają nam na dostarczanie usług cateringowych na najwyższym poziomie.

Wyborne menu dopasowane do okazji, pełna obsługa kelnerska i barmańska, zróżnicowane atrakcje oraz mobilność gwarantują powodzenie każdego wydarzenia – od spotkań w kameralnym gronie po imprezy masowe.

Posiadamy niezbędne wyposażenie techniczne oraz zaplecze gastronomiczne, umożliwiające obsługę każdej imprezy. Zadbamy więc zarówno o organizację dużych przyjęć dla firm jak i organizację imprez integracyjnych.

Bankiety

Elegancko i z klasą

Sala bankietowo-konferencyjna Diament w Park Hotelu Diament Zabrze dzięki kilkunastu możliwościom ustawienia stołów, umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań firmowych, jak i przyjęć, szkoleń i prezentacji dla nawet 500 osób.

Eleganckie i przestronne wnętrza sali bankietowo-konferencyjnej Cesarska w Hotelu Diament Arsenal Palace Chorzów pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych nawet do 450 osób. Sala posiada stałą scenę i przestronne wejście umożliwiające wjazd samochodów osobowych na scenę.

Sala bankietowa Troja w Hotelu Diament Vacanza w Siemianowicach Śląskich to idealne miejsce na wesela, studniówki, komunie oraz imprezy firmowe – na 300 m2 powierzchni łącznie bawić się może do 220 osób. Do dyspozycji gości oddana jest stała scena, dedykowana specjalnym eventom – występom artystycznym, pokazom, koncertom i konkursom.

Konferencje

Kompleksowa obsługa

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście sal konferencyjnych, zróżnicowanych pod względem wielkości. Każda z nich może być dowolnie zaaranżowana jako sala konferencyjna, sala szkoleniowa, warsztatowa czy rekrutacyjna. Część z nich posiada system przesuwnych ścian, dzięki czemu możliwe jest ich łączenie i dowolna aranżacja.

Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w:
– sprzęt do prezentacji obrazu (m.in. multimedialne projektory),
– flipcharty, tablice sucho ścieralne,
– system nagłośnienia,
– klimatyzację.

W każdym centrum konferencyjnym oferujemy bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe.